English 
صفحه نخستدرباره تاي ماساژدرباره روغنهاي آروماتراپي درباره ماخدماتآموزشتماس با ما

سوالات متداول


سوالات متداول مربوط به خدمات ماساژ    سوالات متداول مربوط به آموزش ماساژ

سوالات متداول مربوط به خدمات ماساژ

هيچ كدام از ماساژهاي ما درماني نيستند و فقط جنبه ريلكسي دارند. لطفا جهت درمان مشكلات به پزشكان متخصص مراجعه فرماييد.

من چه زماني مي توانم براي ماساژ گرفتن به شما مراجعه كنم؟
روزهاي خانمها و آقايان متفاوت و به شرح زير است:
خانمها:
يكشنبه، سه شنبه و پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا 7 غروب
آقايان:
دو شنبه و چهار شنبه از ساعت 4 بعد از ظهر تا 8:30 شب
جمعه از ساعت 10 صبح تا 8:30 شب
روزهاي شنبه خدمات ماساژ ارائه نمي شود.

من با تلفنهاي شما تماس مي گيرم ولي گوشي را بر نمي داريد. چگونه مي توانم وقت ماساژ رزرو كنم؟
از آنجا كه ساعت كاري ما از ساعت 10 صبح تا 7 غروب است فقط امكان پاسخگويي در اين زمان را داريم. شما مي توانيد در خارج از ساعات كاري از اين لينك به صورت آنلاين وقت ماساژ خود را رزرو كنيد.

اگر من وقتي را رزرو كنم و ديرتر برسم آيا مي توانم ماساژ بگيرم؟
لطفا 15 دقيقه قبل از شروع وقت رزرو شده در محل اسپا حضور داشته باشيد تا بتوانيد از امكانات ما به طور كامل استفاده نماييد. خدمات ما راس ساعت مقرر ارائه خواهند شد و در صورت تاخير شما، از زمان ارائه خدمات به شما كاسته مي شود تا متخصصين ما بتوانند راس ساعت مقرر خدمات به نفر بعدي را ارائه نمايند.

آيا من مي توانم وقت رزرو شده خود را لغو كنم؟ در اين صورت مبلغ پرداخت شده من چه مي شود؟
در صورتي كه تا 8 ساعت كاري قبل از زمان رزرو شده، آن را لغو نماييد در صورتي كه هزينه آن را پرداخت كرده باشيد، تمام هزينه پرداخت شده را به شما باز مي گردانيم. اگر كمتر از 8 ساعت مانده به زمان رزرو خود بخواهيد آن را لغو نماييد شامل هزينه لغو مي شويد كه جزئيات آن را ميتوانيد در اين قسمت مشاهده كنيد.

آيا شما براي ماساژ دادن به محل ما هم مي آييد و يا فقط در محل خودتان ماساژ مي دهيد؟
ايجاد توازن بين همه پنج حس شماست كه آرامش مطلوب را براي شما بوجود مي آورد و اين متعادل سازي در محلي به غير از راما اسپا برايمان امكان پذير نيست.

محل شما در كدام منطقه تهران است؟
آدرس ما:

آيا ماساژورهاي شما تايلندي هستند يا ايراني؟
همه ماساژورهاي ما ايراني و داراي مدرك بين المللي از تايلند بوده و كاملا مطابق با روشها و استانداردهاي تايلند ماساژ را انجام مي دهند. جهت آشنايي بيشتر با ما لطفا به بخش درباره ما مراجعه فرماييد.

آيا امكان ماساژ دادن آقا توسط خانم و يا خانم توسط آقا وجود دارد؟
خير، اين امكان وجود ندارد.

آيا شما در روزهاي تعطيل هم ماساژ مي دهيد؟
روزهاي جمعه به صورت يك هفته درميان خدمات به خانمها و آقايان ارائه مي شود. جهت اطلاع از اينكه تاريخ مورد نظر شما متعلق به خانمها يا آقايان است، لطفا با ما تماس بگيريد.

آيا ما مي توانيم براي ماساژ گرفتن، چند نفري به شما مراجعه كنيم؟
ما امكان ارائه خدمات را به حداقل 7 نفر به طور همزمان داريم. شما مي توانيد با رزرو وقت قبلي از خدمات ما بطور همزمان استفاده نماييد.

آيا من مي توانم با خودم يك نفر همراه بياورم؟
لطفا از آوردن همراهاني كه قصد استفاده از خدمات راما اسپا را ندارند خودداري نماييد.

آيا من مي توانم كودكم را هم همراه خود بياورم؟
خير، لطفا از آوردن اطفال خودداري نماييد.

آيا براي ماساژ دادن از دستگاه هاي خاصي استفاده مي كنيد؟
در ماساژ هاي تايلندي از دستگاههاي خاصي استفاده نمي شود و به انرژي دست تكيه مي شود. البته لازم به ذكر است كه در فوت ماساژ علاوه بر استفاده از روغنها و كرمهاي مخصوص از وود استيك (چوب مخصوص فوت ماساژ) نيز استفاده مي شود.

آيا ماساژ هاي تايلندي با لباس اجرا مي شوند و يا بدون لباس؟
تاي ماساژ سنتي با لباس انجام مي شود چون از روغن و يا كرم استفاده نمي شود و فقط داراي حركات فشاري و كششي است. اويل ماساژ بدون لباس انجام مي شود. در فوت ماساژ هم فقط از انگشتان پا تا زانو ماساژ داده مي شود و با لباس انجام مي شود. همچنين پوشيدن لباس زير در تمامي ماساژهاي ما الزامي است.

آيا براي ماساژ گرفتن بايد لباس خاصي به همراه داشته باشيم؟
در هنگام ورود به راما اسپا به شما دمپايي يكبار مصرف داده مي شود. همچنين ما لباس و حوله هاي يكبار مصرف مورد نيازتان را در اختيارتان قرار خواهيم داد.

آيا امكان دوش گرفتن بعد از ماساژ در محل شما وجود دارد؟
امكان دوش گرفتن پس از رپينگ با گل يا جلبك و ماساژ با شكلات تلخ در محل ما وجود دارد. با اينكه شما مي توانيد پس از ماساژ بدن با روغن هم دوش بگيريد ولي توصيه مي شود كه تا حداقل 2 ساعت پس از ماساژ بدن با روغن از گرفتن دوش خودداري نماييد تا روغن موجود در سطح پوست كاملا جذب بدنتان شود و تاثيرگذاري آن بيشتر شود.سوالات متداول مربوط به آموزش ماساژ

ساعات و روزهاي برگزاري دوره هاي آموزش ماساژ چه زماني است؟
زمان شروع پكيج آموزشي مقدماتي (شامل دوره هاي 'آناتومي، فيزيولوژي و آداب ماساژ'، 'ماساژ بدن با روغن [آروما]'، 'ماساژ پاها [رفلكسولوژي]') اولين شنبه هر ماه بوده و و مدت زمان برگزاري اين پكيج آموزشي يك ماه مي باشد. لطفا توجه داشته باشيد كه به علت محدود بودن ظرفيت كلاسها، اولويت با كساني است كه زودتر ثبت نام كرده باشند.

آيا من مي توانم شهريه دوره هاي آموزش ماساژ را به صورت قسطي پرداخت كنم؟
خير اين امكان وجود ندارد ولي تسهيلاتي جهت پرداخت صورت گرفته است كه مي توانيد در اين مورد با ما تماس گرفته تا شرايط آن به شما اعلام شود.

استاد دوره هاي آموزشي خانم است يا آقا؟
اساتيد دوره خانمها خانم و اساتيد دوره آقايان آقا است.

تعداد افراد شركت كننده در كلاسها چند نفر است؟
كلاسهاي نيمه خصوصي ما حداكثر 6 نفر و كلاسهاي عمومي ما حداكثر 16 نفر است.

آيا شما دوره خصوصي 1 نفره هم برگزار مي كنيد؟
بله لطفا جهت هماهنگي براي برگزاري كلاس خصوصي براي خودتان با مركز تماس حاصل فرماييد.

چه مدت طول مي كشد تا مدرك ماساژ به دست ما برسد؟
پس از موفقيت در امتحان پايان دوره سه ماه طول مي كشد تا مدارك به دستتان برسد.

آيا شما مدرك بين المللي هم صادر مي كنيد؟
در حال حاضر امكان صدور مدارك بين المللي توسط ما وجود ندارد. البته در اين مورد در حال رايزني هستيم و به محض حصول نتيجه مثبت، امكان صدور مدرك بين المللي براي دانشجوياني كه قبلا دوره هاي ما را گذرانيده اند هم وجود خواهد داشت. بديهي است در اين صورت هزينه صدور مدرك بين المللي كه متعاقبا اعلام خواهد شد جداگانه اخذ خواهد شد.

آيا براي صدور مدارك هزينه جداگانه اي بايد پرداخت كنيم؟
خير. هزينه صدور مدارك در شهريه دوره ها منظور شده است.

آيا مي شود با مداركي كه شما به ما مي دهيد كار كرد؟
تمامي دانشجوياني كه قبلا دوره هاي ما را گذرانيده اند در صورت تمايل خودشان در جاهاي مختلف نظير كلينيك ها، باشگاهها، استخرها، آرايشگاهها، مراكز ماساژ و ... مشغول به كار هستند. البته اين امر فقط زماني امكان پذير است كه افراد از اصول فراگرفته شده در دوره ها تخطي ننمايند و همچنين قصد انجام كار درماني نداشته باشند.

آيا مي شود با مداركي كه شما به ما مي دهيد محلي براي ماساژ دادن راه اندازي كرد؟
خير. در تمامي رشته هاي تخصصي در ايران مدرك پايان دوره متفاوت از مجوز كار مي باشد و در هيچ رشته اي صرف داشتن مدرك علمي نمي توان محلي را راه اندازي كرد و در اين مورد بايد از سازمانها و ارگانهاي ذيربط مجوزهاي لازمه را اخذ نمود.به عنوان مثال حتي پزشكان پس از اخذ مدرك پزشكي خود كه كاملا معتبر بوده و مورد قبول همه نهادها و مراكز مي باشد امكان تاسيس مطب را ندارند مگر اينكه پروانه تاسيس مطب را به طور جداگانه از سازمانهاي مربوطه اخذ نمايند.

من ماما هستم و قصد دارم پس از شركت در دوره هاي شما مريضهايم را توسط ماساژ درمان كنم. آيا مي توانم اين كار را انجام دهم؟
خير. دوره هاي ما فقط براي ريلكس كردن افراد هستند و هيچ گونه آموزش درمان در كلاسهاي ما مطرح نمي شود بنابراين امكان استفاده از مدارك ما جهت كاربردهاي درماني وجود ندارد.

آيا شما پس از اتمام دوره به ما تضمين كار مي دهيد؟
خير. ما مي توانيم شما را مراكز مختلف معرفي كنيم و از شما پشتيباني كنيم ولي اين به معني تضمين كار نمي باشد. البته اين نكته را در نظر داشته باشيد كه امكان جذب دانشجوياني كه با موفقيت امتحانات پايان دوره را طي كنند در مراكزي كه به ماساژور نياز دارند بسيار بالا مي باشد و ما در اين زمينه از دانشجويان هر دوره حمايت همه جانبه مي كنيم.

آيا امكان دارد كه من فقط دوره ماساژ سنتي تاي را شركت كنم؟
دوره تاي ماساژ براي كساني برگزار مي شود كه پكيج كامل ماساژهاي پايه را گذرانده باشند.

آيا شما مي توانيد پس از اتمام دوره مرا جهت تهيه روغن، وسايل مصرف مورد نياز و همچنين تخت استاندارد ماساژ راهنمايي كنيد؟
بله. ما شما را در مورد هر آنچه را كه براي انجام يك ماساژ حرفه اي نياز داريد راهنمايي كرده و در تهيه آنها شما را ياري مي كنيم.

اگر من در امتحان پايان دوره موفق نشدم آيا به من مدرك داده نمي شود؟
مدرك فقط براي كساني صادر مي شود كه امتحان پايان دوره را با موفقيت گذرانده اند. با اينحال در صورت عدم موفقيت شما در امتحان، به شما اين فرصت داده مي شود تا پس از تمرينات بيشتر و همچنين رفع اشكالات خود توسط مربي دوره، در امتحان دوره بعدي شركت كنيد.

من خودم بيش از 10 سال است كه ماساژور هستم ولي هيچ مدركي ندارم. آيا امكان دارد كه هزينه دوره را دريافت كرده و به من مدرك بدهيد؟
خير. مدارك فقط به كساني داده مي شوند كه در دوره ها شركت كرده و امتحان پايان دوره را با موفقيت بگذرانند.

آيا امكان آوردن مهمان در كلاسها وجود دارد؟
امكان مهمان جهت مشاهده وجود ندارد. ولي در صورتي كه از قبل با مربي دوره هماهنگ كرده باشيد مي توانيد شخصي را جهت مدل شدن در كلاس به همراه خود بياوريد.

آيا مي توانيد براي آموزش به شهر ما بياييد؟
بله لطفا در مورد كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه با تلفنهاي مركز تماس حاصل فرماييد.

من پزشك هستم و نيازي به گذراندن دوره آناتومي و فيزيولوژي ندارم. آيا امكان دارد كه بدون گذراندن اين دوره در دوره هاي ماساژ شركت كنم؟
ما در دوره آناتومي ،فيزيولوژي و آداب ماساژ علاوه بر آناتومي و فيزيولوژي، مباحث اختصاصي ماساژ مثل تئوري و تاريخچه ماساژ، آداب ماساژ، ممنوعيتها، محدوديتها و ... را مطرح مي كنيم كه خارج از تخصص شما است. شما مي توانيد با هماهنگي مربي دوره فقط در اين بخش از كلاس حضور داشته باشيد.تمامی حقوق محفوظ و متعلق به تاي ماساژ ايران است.  سوالات متداول
Copyright © 2008-2012 Iran Thai Massage All rights reserved.   Links