English 
صفحه نخستدرباره تای ماساژدرباره روغنهاي آروماتراپي درباره ماخدماتآموزشتماس با ما

درباره ما


از آنجا که تای ماساژ در ایران شناخته شده نبود و در جایی هم خدمات آن ارائه نمی شد، خانم پانته آ ضيمران و آقاي شهيار اسماعيلي تصمیم گرفتند در دوره آموزشی این ماساژ در کشور تایلند شرکت کنند. پس از بررسی های کامل دریافتند که قدیمی ترین و معتبر ترین كالج ماساژ در تایلند كالج طب سنتی وات پو است و مدرسان آن، دکترهای با سابقه معبد وات پو می باشند. بدین منظور در فروردین سال 1386 در دوره حرفه ای تاي ماساژ شرکت نموده و موفق به اخذ گواهینامه بین المللی که مورد تایید وزارت علوم تایلند نیز می باشد شدند. لازم به ذکر است طی تاییدیه كالج وات پو، ايشان اولین افراد ایرانی هستند که موفق به اخذ دریافت گواهینامه بین‌المللی در رشته تای ماساژ حرفه ای شده اند. گفتنی است در زمان اخذ اين مدرك در کل دنیا تنها حدود 110 نفر دارای این مدرک بودند.
سپس اين دو تن جهت كسب دانش بيشتر با سفر هاي متعدد به تايلند در دوره هاي متفاوت ديگري نيز در كالج وات پو شركت نمودند و در سال 1389 موفق به اخذ مدرك مربيگري بين المللي شدند.

هم اینک ايشان با "انجمن طب سنتي ايران" همکاری کرده و به آموزش تای ماساژ و همچنين ارائه خدمات در چندين مركز ديگر مي پردازند.

تصویر نمونه اي از گواهینامه هاي اخذ شده:

                     


تمامی حقوق محفوظ و متعلق به تاي ماساژ ايران است.  سوالات متداول
Copyright © 2008-2012 Iran Thai Massage All rights reserved.   Links